English
مشاهده خبر
قدردانی هیأت مدیره دوره چهارم  انجمن از زحمات ریاست انجمن در دوره های سوم و چهارم؛ 17 تیر 1400

در انتهای مراسم مجمع دوازدهم و پیش از سخنرانی، اعضای هیأت مدیره دوره چهارم انجمن طی مراسمی از زحمات ارزشمند و خردمندانه دکتر رضا فرجی دانا رئیس انجمن در دوره های سوم و چهارم، قدردانی کردند. درطی یک مراسم کوتاه و غیرمنتظره، مهندس حسین ساسانی، به نمایندگی از هیأت مدیره انجمن انجمن، در دفتر کار دکتر فرجی دانا حاضر شدند و با اهدای تندیس و لوح سپاس، مراتب تقدیر و تشکرهیأت مدیره را به ایشان ابراز کردند. 

مشاهده تندیس

لوح قدردانی

بخشی از فیلم مراسم قدردانی و اهدای تندیس، از اینجا قابل مشاهده است.

پیش از اهدای تندیس، مهندس حسین ساسانی و دکتر عباس بازرگان جملاتی را  در توصیف نحوه مدیریت و رهبری دکتر فرجی دانا در طول 6 سال ریاست هیأت مدیره انجمن به شرح زیر بیان داشتند:

مهندس حسین ساسانی:

خدمت تمام اعضای محترم سلام عرض می کنم، امروز من به نمایندگی از اعضای محترم هیأت مدیره و بازرسین، خدمت آقای دکتر رسیدم تا به ایشان بگویم که زحماتی که شما برای انجمن کشیدید، قابل ستایش و تحسین است و با رهبری اصیلی که شما در این چند سال داشتید، توانستید بین اعضا اعتماد ایجاد کنید و با این اعتماد ایجاد شده، خوشبختانه هم راستایی و هم سویی بین همه اعضا ایجاد شده و این هم راستایی و هم سویی و اعتماد باعث شده است تا بتوانیم ایده ها و دیدگاه های خودمان را با آرامش به اشتراک بگذاریم و طبیعی است که وقتی در انجمن، دیدگاه ها و ایده ها به اشتراک گذاشته شود، اتفاقی که می افتد این است که یادگیری در آن انجمن نهادینه می شود و وقتی یادگیری نهادینه شود، معنی اش این است که ما می توانیم کارها و ایده های نو آورانه انجام دهیم و مطمئن شویم با اقداماتی که انجام می دهیم در راستای اهداف کلان و چشم انداز حرکت می کنیم. همه این ها را مدیون زحمات آقای دکتر هستیم و واقعا ایشان زحمات زیادی کشیدند. ایشان در انجمن، یک رهبری اصیل داشتند و این رهبری اصیل، منجر به این شده است که الان یک انجمن بسیار فعال داشته باشیم و به آن افتخار کنیم.

دکترعباس  بازرگان:

اول، در دوره چهارم هیأت مدیره، شما هم نسبت به هم برنامه ریزی استراتژیک و هم سالانه، کوشش بسیارقابل توجهی داشتید. دوم، سازماندهی انجمن از نظر کمیته ها و از نظر چگونگی انجام کار در حوزه هایی که اجرای برنامه را موفقیت آمیز می کرد، واقعا قابل توجه است، سوم، هدایت و رهبری که شما در هر جلسه کمیته ها داشتید، مثال زدنی است. بنابراین آنچه که من عرض می کنم، بر اساس چارچوبه مدیرتی است و در آخر، نظارت و بازخوردی است که شما دادید، من هم ضمن تآیید همشهری عزیزم  دکتر کارآموز، درخواست می کنم که شما به عنوان past president   حتماً در هیأت مدیره حضور داشته باشید.

 

 

تعداد بازدید : 101
تاریخ انتشار : 1400/04/20 - 11:44
استعلام وضعیت عضویت
کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن آموزش مهندسی ایران محفوظ است.